פארק תעשיות יצהר

ההיסטוריה של פארק תעשיות יצהר

חברת אביגם הקימה את "פארק תעשיות יצהר" במקום בו פעל מפעל השמן "יצהר" ומכאן שמו של הפארק. ההיסטוריה של מפעל "יצהר" נפרשת על פני שנים רבות ותחילתה עוד טרם קום המדינה. המפעל החל דרכו בשנת 1934 בנחלת יצחק, לאחר תמורות רבות ובעיקר עקב שריפה שפרצה במפעל המקורי, הוקם בשנת 1977 מתקן חדש של המפעל באזור התעשיה עד הלום. המפעל פעל וייצר שמן ומוצרים שונים נוספים במשך שנים רבות. בשנת 2012 נרכש השטח עליו פעל המפעל על ידי קבוצת יזמים שהחלו להניח את יסודותיו של פארק התעשיות יצהר המוכר לנו כיום. חברת אביגם שעוסקת בניהול ופיתוח הפארק רואה בפארק יצהר המשך ישיר למפעל בניה ויזמות שהחל טרם קום המדינה ומהווה נדבך נוסף בבניית הארץ.

 

סטנדרט חדש של נגישות

פארק תעשיות יצהר נמצא סמוך למחלף עד הלום וכולל גישה מהירה לצירי התנועה הראשיים ולנמל אשדוד. כפארק הדגל של קבוצת אביגם הוא משתרע על פני שטח של כ- 60 דונם, ומציע כ- 55,000 מ"ר של מבני תעשייה ולוגיסטיקה "ירוקה".
מיקומו המרכזי של הפארק מאפשר גישה מהירה לעורקי התנועה הראשיים: כביש 4 וכביש 6, וכן סמיכות לנמל אשדוד ולתחנת הרכבת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סטנדרט חדש של סינרגיה ואיכות סביבה


בפארק תעשיות יצהר פועלות חברות תעשייה יצרניות ומרכזים לוגיסטיים שונים, שנהנים מבנייה והקמת מבנים המותאמים לצרכיהם, בגמישות תכנונית, עיצובית ולוגיסטית. בין החברות הפועלות בפארק ניתן למצוא חברות בתחום הפלסטיקה, עיבוד שבבי, אלומיניום, טואלטיקה, הלבשה ועוד.

 

 

 

 

 

 

סטנדרט חדש של שיתופי פעולה

פארק תעשיות יצהר מעודד ומאפשר שיתופי פעולה, רכש, ייצור הדדי ומינוף היכולות של החברות והמפעלים, כדי להעצים ולהעשיר את תחומי הפעילות ומיצוי היכולות הכלכליות של כל אחת מהחברות בפארק.

סטנדרט חדש של תכנון

פארק תעשיות יצהר תוכנן מתוך הבנה והיכרות עם צרכי התעשייה ובהתאמה אישית לכל אחת מהחברות הפעולות בו. תכנון והקמת מבנה ירוק וחסכוני באנרגיה, הנגשה מלאה של המבנה לכלי רכב ולהולכי רגל, פיתוח סביבתי מלא, טיפול בתוצרי ייצור יחד ובתאום עם הרשויות המוסמכות ומתן תשומת לב ומענה תכנוני לצרכים המשתנים של הלקוחות.